שאיבת שומן- ההישג הכי משמעותי של עולם האסתטיקה

איתי הרצמן – צוות אסתטיקו, לפני 8 חודשים
זמן קריאה: 7 דקות
ההישג הכי גדול של עולם האסתטיקה בשלושת העשורים האחרונים, הוא ניתוח שאיבת השומן. לעתים רבות שום תזונה ופעילות גופנית לא מצליחים להגיע לרקמת השומן אלא רק ניתוח. בידיים הנכונות הוא עשוי להיות סיפור ההצלחה שלכם לגוף, לביטחון העצמי ולגזרה המחמיאה ולשנות לכם את החיים.
להחליף את כל המלתחה אחרי שאיבת שומן
משך הטיפול -
חצי שעה עד 3 שעות
טווח מחירים -
39,000₪ - 14,000₪
זמן החלמה -
שבועיים
סוג הטיפול -
הרדמה מלאה או חלקית

שומן אחד- כמה שיטות!

ההישג הכי משמעותי של עולם האסתטיקה בשלושת העשורים האחרונים, הוא ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן. קיימות כמה שיטות לביצוע הניתוח.
יש ניתוח הנעשה באמצעות קנולה (צינורית ייעודית המוחדרת מתחת לעור) ו"מגרדת" את השומן. יש טיפולים בלייזר, בגלי רדיו, באולטרסאונד ועם סילון מים. 

שומן, צריך להבין, הנו מאגר עקשן הממוקם ברקמת השומן בין העור לשריר. אנשים רבים הסובלים מאחוזי שומן גבוהים (וגם נראים מרופדים כהלכה) ניסו בשיטות שונות של הפחתה במשקל, שריפת שומנים ותזונה נכונה להפחית מרקמת השומן "השמנה" שלהם ולא הצליחו.

הסיבה לכך היא, שכל השיטות הנ"ל לא יכולות לחולל את השינוי ולחדור לרקמת השומן המוצקה שלעתים שום פעילות גופנית לא מצליחה לערער אותה. הם יכולים להפחית ממסת השומן הכללית של הגוף, אבל הצטברות של שומנים או צלוליט באיברים הידועים בגוף כמו למשל בטן, זרועות, ישבן ירכיים ועוד נותרים בשלהם. זהו אופיו של השומן העקשן שרק דבר אחד מצליח לפרק אותו לתמיד- שאיבת שומן. 

תכנון המראה החדש של הבטן הרזה שלך
תכנון המראה החדש של הבטן הרזה שלך

השומן חשוב לגוף, אבל צלוליט… זה כבר סיפור אחר!

לא כל סוג של שומן מזיק לגוף. תאי הגוף שלנו זקוקים לשומן והוא קשור להגנה על איברים פנימיים ותהליכים אנרגתיים בגוף. בזכות תאי השומן הופך המזון לאנרגיה ויש להם מעין "מחסן אנרגתי". אולם, עודף שומן פוגע בבריאות כמו בהיווצרות של מחלות כלי דם ולב, סוכרת. העמסת יתר על מערכת השרירים והשלד ואף להזיק למערכת הנשימה.

כמות תאי השומן (אדיפוציטים) חשוב להבין- היא קבועה ומולדת. אכילה מופרזת גורמת להם להתנפח וזה מה שאנו רואים כלפי חוץ- גוף שמן. בעידן הזה של מזון מעובד ומתועש, משקאות עתירי קלוריות וחוסר בפעילות גופנית התוצאה היא השמנת יתר מסוכנת עד מאוד. 

ברמת החיצוניות- שומן זה לא הדבר שהייתם רוצים לפגוש בדייט. שומן מכביד על ההתנהלות היום יומית של אנשים שמנים ונשים וגם גברים אשר יש בגופם הצטברות של שומן או צלוליט, סובלים מאוד מהמראה הכעור בדוגמת "קליפת התפוז" האופייני לצלוליט. גבשושיות בולטות על העור שאוהבות להתמקם בעיקר אצל נשים בירכיים, ישבן, בטן, זרועות וגם סנטר. גם גברים סובלים מהצטברות של צלוליט וגם הם פונים היום לניתוח שאיבת שומן. 

שאיבת שומן, גם בזרועות
שאיבת שומן, גם בזרועות

מהו ניתוח שאיבת שומן?

ההתקדמות הטכנולוגית של שיטות, מכשירים וידע גרמו לכך ששאיבת שומן הפכה לאחד מסיפורי ההצלחה של עולם האסתטיקה. עד קיומו של הניתוח הזה, סבלו מרבים משומן עודף ולא מצאו שום פתרון מעשי בלתי פולשני, שיגרום להם להתפטר ממצבורי השומן העקשניים.

היום נחשב ניתוח שאיבת שומן כאחת הפרוצדורות המבוקשות ע"י נשים וגברים, שיכולים לצאת ממנו מחוטבים, בלעדי כל המצבורים שגרמו להם להרגיש בלתי אסתטיים ובלתי מושכים. הניתוחים הכי פופולריים עם התוצאות הכי מרשימות, מתבצעים באמצעות שיטת הקנולה או באמצעות לייזר. 
ניתן לעבור את הניתוח בהרדמה כללית או מקומית. 

מהו מודל הגוף האולטימטיבי?

כולם עושים כל כך הרבה פעולות כדי להיראות טוב, כי לחזות החיצונית שלנו (כמו גם לפנימיות כמובן) יש השפעה ומשקל משמעותיים על היחסים החברתיים שאנו יוצרים, על ההצלחה האישית והמקצועית שלנו ועל ההרגשה שלנו.

רופאים פלסטיקאים יודעים להסביר מהו מודל הגוף הנשי והגברי האידיאליים. אבל בואו נאמר שלא צריך וגם לא חייבים לקלוע למידות הרשומות בטבלאות שלהם, אבל בהחלט צריך לשאוף לעשות משהו כדי להיראות יותר טוב ואם מדובר בניתוח שאיבת שומן, אז צריך ללכת על זה אבל על בטוח. 

האידאל הנשי כולל גוף במראה של שעון חול או גיטרה, עם אגן יחסית רחב ומותן צרה. ישבן זקוף, בטן מתוחה, במרכז קו אמצע שקוע, זרועות מתוחות וחטובות.

הגבר לעומת זאת צריך להתהדר בגוף משולש, עם אגן ומותן צרים, חגורת המותניים צריכה להיות רחבה והחזה מתוח כמו ספינקס. גם הישבן הגברי צריך להיות צר וזקוף, בטנו חטובה, קו אמצע שקוע, "קוביות", אחוזי שומן נמוכים גם בזרועות. 

המידות הללו חשוב לומר הם הנחה קלאסית מהצצה בפסליו של ליאונרדו דה וינצ'י או הציורים של בוטיצ'לי, והם מסתבר עדיין לא השתנו.

שאיבת שומן, כבר לא צריך להגדיל את החגורה
שאיבת שומן, כבר לא צריך להגדיל את החגורה

האם אתם צריכים לעשות שאיבת שומן?

גם אנשים רזים עוברים היום פרוצדורה של שאיבת שומן עקשן שהם לא הצליחו להפחית בדיאטה או בפעילות גופנית. יש מטופלים שפונים לניתוח הזה למרות שיש להם אחוזי שומן תקינים, אבל הם מעוניינים לעשות שאיבת שומן מהסנטר, מהירכיים, מהזרועות. גברים רוצים קוביות בבטן. 
יש המשתמשים בשומן שנשאב מהם כדי להזריקו לאיברים אחרים כמו הגדלת שדיים, לפנים, טשטוש צלקות ועוד. 

שאיבת שומן הנו ניתוח יעיל ובטוח להסרת השומן "העקשן" ואצל כל אחד הוא נמצא באזור אחר בגוף בשל מבנה שונה, גנטיקה ועוד. אצל נשים מתרכז השומן בירכיים, בעכוז ובמותניים ואצל גברים אפשר לראות את אותה "כרס" וכן מותניים מרופדים. האזורים בהם מתמקד המנתח הם הבטן, הידיים, זרועות, ירכיים, חזה, סנטר ועוד.

הניתוח לא מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל קיצוני!

אנשים הסובלים מעודף משקל למעלה ממאה קילו, לא מתאימים לניתוח כזה משום שלא ניתן לשאוב מעבר ל-4 ליטר והכמות הזו לא תהיה משמעותית לבעלי המשקל הגבוה. בנוסף כאשר מדובר באדם שמן שלא מתכוון לשנות את הרגלי התזונה שלו, אחרי תקופה קצרה הוא יחזור למשקלו העודף. בנוסף כאשר אדם בעל עודף משקל מעוניין לבצע ניתוח כזה, הוא יהיה חייב גם לבצע מתיחת בטן וכריה של עודפי עור מדולדל באיברים מהם נשאב שומן אחרת ההליך יהיה לא גמור ולא אסתטי. 

בחירת המנתח- ערובה להצלחת הניתוח!

הצלחתו של הניתוח, תלויה בבחירה הנכונה של הרופא הפלסטיקאי המנתח ורמת המיומנות והניסיון שיש לו בניתוחים מסוג זה. אפשר תמיד להתרשם מתמונות של לפני ואחרי. רוב המנתחים משתמשים כאמור בשיטת הקנולה או שאיבת שומן באמצעות לייזר, אך נדרשת כמובן קבלת החלטות נכונה באשר לאזורי השאיבה ולכמויות שנדרש להפחית מכל איבר ואזור. בסופו של דבר מנתח טוב עם ניסיון עשוי לגרום לגוף שלהם להגיע לממדים ולפרופורציות הנכונות והמתאימות לגוף שלכם. הניתוח צריך להיות מותאם ספציפית לנתונים שלכם ולכן יש חשיבות גורלית לבחירת המנתח המתאים לכם אישית.
צריכים עזרה בבחירת המנתח? לחצו כאן לקבל יעוץ ללא עלות והתאמה מושלמת בינכם לבין המטפל שלכם

ההכנה לניתוח שאיבת שומן 

הכנה לניתוח משתנה בין גילאי המועמדים. יש שיידרשו לבדיקות דם ויש שיידרשו גם לתרשים א.ק.ג. הרופא הפלסטיקאי ידרוש גם אישור כשירות מרופא המשפחה במקרים של חולי לב למשל.
חובה לשמור על אותו משקל כחצי שנה לפני הניתוח (בסטייה של מקסימום 5 ק"ג). המעשנים נדרשים להפסיק לעשן 6 שבועות לפני הניתוח. גם מועמדים הנוטלים תרופות לדילול דם ואחרות, נדרשים לחדול מלקחתם וכן להימנע מלקיחת תוספי תזונה.
ניתוח בהרדמה כללית דורש צום של 8 שעות. 

כמה עולה ניתוח שאיבת שומן?

עלות שאיבת שומן קטנה –  14,000-23,000 ₪
עלות הטיפול לאזור אחד (ידיים, רגליים, בטן, ירכיים, מותניים, סנטר ועוד) – 14,000-23,000 ₪
ניתוח מלא – 18,000-39,000 ₪

כמה עולה ניתוח שאיבת שומן?

עלות שאיבת שומן קטנה "מיני שאיבת שומן" –  14,000-23,000 ₪
שאיבת שומן באזור אחד (ידיים, רגליים, בטן, ירכיים, מותניים, סנטר ועוד) – 14,000-23,000 ₪
ניתוח שאיבת שומן מלא – 18,000-39,000 ₪

כמה זמן אורך ניתוח שאיבת שומן?

בין חצי שעה לשלוש שעות, תלוי בכמות השומן ובאיזור הניתוח

כמה זמן לוקח להחלים משאיבת שומן?

בדרך כלל, תוך יומיים שלושה כבר אפשר לחזור לפעילות מלאה חוץ מפעילות ספורטיבית מאומצת
לפעילות ספורטיבית אפשר לחזור אחרי כ 25 ימים

תוך כמה זמן רואים את התוצאות של שאיבת השומן?

בדרך כלל צריך לחכות שהנפיחות תרד, דבר הלוקח בין חודשיים לשלושה חודשים

איפה עושים שאיבת שומן?

תשאירו לנו פרטים ונקשר בינכם לרופא המתאים אליכם ביותר!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
itay hertzman

איתי הרצמן

כתב מוביל בתחום האסתטיקה והביוטי – מומחה במחקר בתחום הפלסטיקה, הסרות שיער וטיפולי שיניים
לפרופיל הלינקדאין שלי

עשוי לעניין אותך גם

על מה אנחנו מדברים

צוות המומחים שלנו כאן כדי לסייע לכם. צרו קשר עכשיו ואנו נדאג שאחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים לשיחת יעוץ

מלאו פרטים או חייגו והיועצים שלנו יחזרו אליכם מיד לשיחת יעוץ ללא עלות

שאיבת שומן

רוצה שנחזור אלייך עם כל הפרטים?

לאחת המרפאות המובילות בתחום יש מבצע יחודי רק ללקוחות אסתטיקו!

רוצה שנחזור אלייך עם כל הפרטים?